II Liga

Tabela

Lp Drużyna Mecze Punkty Razem
Z. R. P. Bramki
1. Empro Garwolin 10 23 7 2 1 55-34
2. Deutsche Bank Polska S.A. 10 22 7 1 2 46-33
3. Willis Towers Watson 10 20 6 2 2 47-27
4. IDS-BUD 10 19 6 1 3 59-42
5. FC KALTERMANN 10 18 6 0 4 55-42
6. JTI Polska 10 18 5 3 2 38-33
7. NCR Polska 10 17 5 2 3 40-41
8. WP 10 8 2 2 6 42-53
9. RITUAL 10 6 2 0 8 35-59
10. PAŻP 10 4 1 1 8 27-49
11. Dentsu Aegis Network 10 3 1 0 9 22-53

Terminarz

1 kolejka

WP Willis Towers Watson 15.04 19:45
2:7
JTI Polska FC KALTERMANN 16.04 20:30
1:10
NCR Polska PAŻP 16.04 22:00
2:2
RITUAL Dentsu Aegis Network 17.04 20:00
1:6
IDS-BUD Empro Garwolin 17.04 20:00
4:6


2 kolejka

Dentsu Aegis Network FC KALTERMANN 24.04 20:00
4:7
NCR Polska IDS-BUD 24.04 20:00
4:11
RITUAL Empro Garwolin 24.04 20:45
1:9
Deutsche Bank Polska S.A. Willis Towers Watson 25.04 20:00
3:5
JTI Polska WP 25.04 20:45
1:1


3 kolejka

WP PAŻP 06.05 20:30
9:2
NCR Polska Deutsche Bank Polska S.A. 07.05 20:30
4:3
Empro Garwolin Willis Towers Watson 08.05 20:00
5:4
IDS-BUD FC KALTERMANN 08.05 22:15
7:3
JTI Polska Dentsu Aegis Network 09.05 22:15
4:1


4 kolejka

Deutsche Bank Polska S.A. JTI Polska 14.05 20:30
3:1
FC KALTERMANN Empro Garwolin 15.05 21:30
4:6
Dentsu Aegis Network WP 16.05 21:30
2:9
RITUAL NCR Polska 28.05 22:45
4:7
PAŻP IDS-BUD 06.06 20:00
5:6


5 kolejka

WP Deutsche Bank Polska S.A. 21.05 20:30
3:6
JTI Polska RITUAL 22.05 20:45
7:1
IDS-BUD Dentsu Aegis Network 22.05 22:15
6:3
Willis Towers Watson FC KALTERMANN 22.05 22:15
5:1
Empro Garwolin PAŻP 19.06 23:00
3:2


6 kolejka

PAŻP Willis Towers Watson 30.11 00:00
0:5
Deutsche Bank Polska S.A. IDS-BUD 28.05 20:30
4:3
NCR Polska JTI Polska 28.05 21:15
4:4
Dentsu Aegis Network Empro Garwolin 29.05 20:45
3:4
RITUAL WP 30.05 20:45
11:5


7 kolejka

WP NCR Polska 03.06 20:30
3:6
IDS-BUD RITUAL 05.06 20:00
9:5
FC KALTERMANN PAŻP 05.06 22:15
8:4
Willis Towers Watson Dentsu Aegis Network 06.06 20:45
5:0
Empro Garwolin Deutsche Bank Polska S.A. 17.06 20:30
5:5


8 kolejka

PAŻP JTI Polska 11.06 20:30
1:3
FC KALTERMANN WP 11.06 21:15
10:7
Dentsu Aegis Network NCR Polska 11.06 22:00
0:5
Willis Towers Watson IDS-BUD 12.06 21:30
5:5
Deutsche Bank Polska S.A. RITUAL 13.06 20:45
3:2


9 kolejka

Empro Garwolin NCR Polska 22.05 20:00
9:2
FC KALTERMANN Deutsche Bank Polska S.A. 18.06 20:30
1:4
PAŻP Dentsu Aegis Network 18.06 20:30
5:0
IDS-BUD JTI Polska 19.06 20:00
3:7
Willis Towers Watson RITUAL 19.06 20:45
6:3


10 kolejka

WP IDS-BUD 29.05 22:15
0:5
Deutsche Bank Polska S.A. PAŻP 30.05 21:30
8:6
NCR Polska Willis Towers Watson 04.06 22:00
4:1
FC KALTERMANN RITUAL 04.06 22:45
7:2
JTI Polska Empro Garwolin 12.06 22:15
6:5


11 kolejka

Willis Towers Watson JTI Polska 16.05 21:30
4:4
Deutsche Bank Polska S.A. Dentsu Aegis Network 04.06 22:45
7:3
Empro Garwolin WP 05.06 20:45
3:3
PAŻP RITUAL 10.06 19:00
0:5
FC KALTERMANN NCR Polska 17.06 19:00
4:2


TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X