I Liga

Strzelcy

22 Dariusz Rolak
APLW

16 Mateusz Kocur
Kameleon Catering Football Team

13 Adam Wielgołaski
PKO Bank Polski

12 Marcin Kacprzak
No Limit

10 Arkadiusz Kobus
BT Poland Oldboys

10 Damian Karpiński
No Limit

10 Jakub Nowakowski
Flying Bisons

9 Rafał Domian
Canarinhos

8 Krystian Kij
PKO Bank Polski

8 Kaczor
BT Poland Oldboys

8 Piterek Iwo
PKO Bank Polski

7 Robert Raspopin
Flying Bisons

7 Michał Jóźko
Canarinhos

7 P Pięcek
Rope Expert

7 Sebastian Królikowski
TVP

7 Adam Kacprowicz
No Limit

7 Michał Nowak
adidas Poland

7 Piotr Dyda
Canarinhos

6 Dominik Lesisz
No Limit

6 Jakub Zapaśnik
APLW

6 Oleg Lewicki
Kameleon Catering Football Team

6 Mateusz Majewski
APLW

5 Paweł Pająk
Flying Bisons

5 Piotr Talarek
Canarinhos

5 Kita
Rope Expert

5 Daniel Kuchar
PKO Bank Polski

5 Paweł Gwiazda
Canarinhos

5 Jerzy Kilon
Kameleon Catering Football Team

5 Łukasz Listwan
APLW

5 Krzysztof Pawlak
adidas Poland

5 Konrad Bulik
TVP

4 Maciej Mazurkiewicz
adidas Poland

4 Eryk Stoch
Flying Bisons

4 Janusz Kostrzewski
Canarinhos

4 Mateusz Kowalski
BT Poland Oldboys

4 P Śliwiński
Rope Expert

4 Pablo Koser
No Limit

4 Kamil Bassa
adidas Poland

4 Rafał Klimkowski
APLW

4 Bartek Jóźwiak
Flying Bisons

4 Wiktor Ziółkowski
BT Poland Oldboys

4 Aleksander Soszyński
No Limit

3 Karol Trzciński
Kameleon Catering Football Team

3 Adrian Koliński
TVP

3 Daniel Kaczyński
Flying Bisons

3 Cezary Przybylak
adidas Poland

3 Rafał Galec
PKO Bank Polski

3 Patryk Domański
Kameleon Catering Football Team

3 Tomasz Lichański
adidas Poland

3 Kamil Wolski
TVP

3 Michał Chorosiński
TVP

3 Piotr Skwara
PKO Bank Polski

3 Adam Białapko
Kameleon Catering Football Team

3 S Sobieszczuk
Rope Expert

3 Łukasz Bednarski
adidas Poland

3 Patryk Zych
Rope Expert

3 Piotr Świstak
PKO Bank Polski

3 Rafał Paradowski
BT Poland Oldboys

2 Michał Samsel
BT Poland Oldboys

2 Dawid Helsner
TVP

2 Robert Lichański
adidas Poland

2 Mateusz Leszek
Kameleon Catering Football Team

2 Adam Wosiek
adidas Poland

2 Jan Piasecki
TVP

2 Patryk Ganiek
TVP

2 Maciej Wierzbicki
PKO Bank Polski

2 Mariusz Błachnio
Kameleon Catering Football Team

2 Tomasz Tomaszek
BT Poland Oldboys

2 Wojciech Nowakowski
Flying Bisons

2 Marcin Osowski
adidas Poland

1 Piotr Wojtasik
No Limit

1 Marek Szkolnikowski
TVP

1 Łukasz Nowak
Rope Expert

1 Piotr Michałowski
TVP

1 Paweł Głuszek
adidas Poland

1 Arkadiusz Zalewski
Kameleon Catering Football Team

1 Pawlo Kosar
No Limit

1 Radosław Mozyrko
APLW

1 Dawid Stań
Canarinhos

1 Bartosz Fornal
adidas Poland

1 P Wymiak
Rope Expert

1 K Kozieł
Rope Expert

1 Piotr Hełmecki
PKO Bank Polski

1 Jakub Roniewicz
BT Poland Oldboys

1 M Zabijak
Rope Expert

1 Paweł Wojciechowski
adidas Poland

1 Paweł Milewski
Canarinhos

1 Bartłomiej Graczak
TVP

1 Karol Draśpa
TVP

1 Radosław Mozyrko
APLW

1 A Biskup
Rope Expert

1 Robert Kisiel
TVP



ROZGRYWKI

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X