III Liga

Asysty

12 Tomasz Rogoziński
WZL 2 S.A.

10 Michał Marzec
KIR

9 Mariusz Kostecki
KIR

8 Kamil Wysocki
KIR

8 Arkadiusz Bieniek
FL Team

7 Przemek Floryan
PEKAO S.A.

7 Oliwer Wienczatek
FL Team

6 Konrad Malicki
PEKAO S.A.

6 Artur Bujnowski
KIR

6 Jakub Wachnicki
L'Arc

5 Sergii Vakuliuk
PepsiCo

5 Kamil Puchalski
Szukamy Sponsora

5 Grzegorz Soszyński
PepsiCo

5 Mariusz Ćwikowski
KIR

4 Bartłomiej Dutkiewicz
FL Team

4 Daniel Starosielski
WZL 2 S.A.

4 Sebastian Topolan
PepsiCo

4 Krzysztof Kaczor
L'Arc

4 Łukasz Bochenek
PepsiCo

4 Patryk Kostecki
Szukamy Sponsora

4 Andrzej Ryś
PEKAO S.A.

4 Jakub Ambrożewicz
PepsiCo

4 Paweł Feliciak
FL Team

3 Tomasz Kulbacki
L'Arc

3 Piotr Kruczek
Canal +

3 Grzegorz Zimoląg
Canal +

3 Mariusz Białas
Szukamy Sponsora

3 Adam Majewski
WZL 2 S.A.

3 Przemysław Mikulski
FL Team

3 Przemysław Kołtko
L'Arc

3 Krystian Pawlak
Canal +

3 Marcin Bilbin
PEKAO S.A.

2 Łukasz Długosz
Szukamy Sponsora

2 Mieszko Rajkiewicz
FL Team

2 Błażej Olszewski
FL Team

2 Krystian Majewski
Win Win I

2 Artur Motyl
Szukamy Sponsora

2 Adrian Wiercioch
Win Win I

2 Adam Rawa
WZL 2 S.A.

2 Jarosław Moleda
Szukamy Sponsora

2 Paweł Bujek
Szukamy Sponsora

2 Mateusz Soćko
FL Team

2 Piotr Ogrodnicki
PepsiCo

2 Justyn Zasowski
L'Arc

2 Kamil Wójcicki
Canal +

2 Marian Urbański
Canal +

2 Łukasz Bednarski
WZL 2 S.A.

2 Maciej Mielczarek
Win Win I

2 Remigiusz Bolek
Canal +

2 Andrzej Niemirski
Win Win I

2 Piotr Iwaszkiewicz
PEKAO S.A.

1 Dariusz Banasiak
Canal +

1 Łukasz Łyżwa
Szukamy Sponsora

1 Paweł Karaban
WZL 2 S.A.

1 Jakub Gulardowski
Win Win I

1 Dariusz Popek
Canal +

1 Szymon Slenk
Win Win I

1 Łukasz Kolarczyk
Canal +

1 Robert Siwonia
L'Arc

1 Paweł Wasiuk
L'Arc

1 Kacper Malicki
PEKAO S.A.

1 Arek Filipiak
PEKAO S.A.

1 Ireneusz Owczarek
KIR

1 Przemysław Kosobudzki
PepsiCo

1 Piotr Fijałkowski
WZL 2 S.A.

1 Igor Sikorski
KIR

1 Patryk Sulich
Win Win I

1 Mateusz Błażykowski
Canal +

1 Adrian Wiercioch
Win Win I

1 Tomasz Pawłowski
FL Team

1 Bednarski
Szukamy Sponsora

1 Piotr Gaczyński
PEKAO S.A.

1 Krzysztof Sierkowski
WZL 2 S.A.

1 Daniel Hołyda
KIR

1 Tomasz Korzeniowski
L'Arc

1 Krzysztof Klimkowski
Canal +

1 Marcin Rogal
Szukamy Sponsora

1 Łukasz Wólczyński
PEKAO S.A.

1 Marcin Sitek
WZL 2 S.A.

1 Kamil Bubrzyk
Win Win I

1 Michał Majcher
Szukamy Sponsora

1 Marek Traczyk
KIR

1 Łukasz Widelski
WZL 2 S.A.

1 Krzysztof Pawlak
Szukamy Sponsora

1 Michał Kwiecień
Win Win I

1 Sebastian Molęda
FL Team

1 Mateusz Pietrosiński
WZL 2 S.A.



ROZGRYWKI

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X